Kerro meille hiukan itsestäsi, niin otamme sinuun pian yhteyttä.

SokoPro-tiimi

Rasmus Vainio

Country Manager

+358 44 466 2526

rasmus.vainio@sokopro.fi

Ilona Huuhtanen

Account Executive

+358 40 746 3283

ilona.huuhtanen@sokopro.fi

Christel Bachér

Channel Sales Executive

+358 40 514 9317

christel.bacher@sokopro.fi

Jari Mattila

Product Owner

+358 50 558 5424

jari.mattila@sokopro.fi

Ville Leppänen

Tech Lead

+358 44 294 5132

ville.leppanen@sokopro.fi

Janne Vänskä

Customer Success Manager

+358 40 581 8904

janne.vanska@sokopro.fi

Velipekka Heiskanen

Customer Success Manager

+358 400 422012

velipekka.heiskanen@sokopro.fi

Kirsi Halonen

Laskutus / Invoicing

+358 40 589 4859

invoicing@sokopro.fi

Janina Lindfors

Laskutus / Invoicing

+358 40 589 4859

invoicing@sokopro.fi

Niko Hedman

Tekninen tuki / Technical support

+358 200 35 211 (1,12 €/min)

helpdesk@sokopro.fi

Matilda Norrmén

Tekninen tuki / Technical support

+358 40 716 0114

helpdesk@sokopro.fi

Juha Loukasmäki

Tekninen tuki / Technical support

+358 200 35 211 (1,12€/min)

helpdesk@sokopro.fi

Ilkka Salonen

Tekninen tuki / Technical support

+358 200 35 211 (1,12 €/min)

helpdesk@sokopro.fi

SokoPron jälleenmyynti

Grano Oy toimii SokoPron jälleenmyyjänä Suomessa.

Mikael Winberg

Uusimaa

+358 20 743 5215

mikael.winberg@grano.fi

Pekka Villberg

Uusimaa

+358 20 743 5221

pekka.villberg@grano.fi

Jouni Silvennoinen

Uusimaa

+358 20 743 5222

jouni.silvennoinen@grano.fi

Aripekka Härkönen

Häme- ja Pirkanmaa

+358 40 417 7887

aripekka.harkonen@grano.fi

Ismo Vaarto

Keski-Suomi

+358 50 566 2407

ismo.vaarto@grano.fi

Timo Tolvanen

Itä-Suomi

+358 44 766 3107

timo.tolvanen@grano.fi

Pertti Palviainen

Itä-Suomi

+358 44 7662 624

pertti.palviainen@grano.fi

Janne Partanen

Kaakkois-Suomi

+358 40 526 7673

janne.partanen@grano.fi

Reijo Timonen

Pohjois-Suomi

+358 43 824 0509

reijo.timonen@grano.fi

Jouni Laivonen

Länsi-Suomi

+358 40 576 9744

jouni.laivonen@grano.fi

Sami Kaipio

Pohjanmaa

+358 50 330 0069

sami.kaipio@grano.fi